Стрімкий розвиток електроніки зробив можливим створення на диво якісних студій в домашніх умовах. В оточенні, яке ви бачите на фото, була записана велика кількість робіт. І я пишаюся тим, що мої клієнти не тільки залишаються задоволеними, але й повертаються до мене знов і знов.

Я не тримаю у себе стійки застарілого обладнання, задача якого “мигати світодіодами, щоб клієнти від такої красоти ціпеніли”. При використанні сучасної цифрової техніки цього не потрібно. Я намагаюсь вкладати гроші у якісні речі, які найчастіше не бачиш – ліпше менше, але краще. Зрозумійте: головне – це результат. Найчастіше все це зовнішнє обладнання вмикається виключно за появою замовника – щоб справити враження і показати “крутизну” (Примітка: ми зараз не говоримо про дійсно дорогі професійні студії зовсім іншого цінового рівня).

Обладнання:

Аудіо-інтерфейси: RME HDSP 9632, Roland Quad-Capture
Мікрофонний преамп: Warmer Sound M31
Мікрофони: RecordingTools MC-900, Rode NT1-A, Beyerdynamic TG-X58 та інші
Монітори: Yamaha MSP7 STUDIO
Моніторний контролер: Sunet StudioMaster 2
MIDI-клавіатури: Studiologic NumaCompact, CME M-Key
Студійний контролер та польова портастудія Zoom R24
Навушники: Sennheiser HD 600 і German Maestro GMP 400 (відкриті), Sennheiser HD 380 Pro (закриті)

Програмне забезпечення:

Головний хост-секвенсер: Reaper.
Інші DAW: StudioOne 3, Cakewalk (by BandLab), Cubase 6 AI, Reason 10 Essential і навіть FL Studio 20 Fruity Edition 😉
Віртуальні інструменти та плагіни звукової обробки: їх так багато зібрано протягом багатьох років, що навіть найбільш улюблені підрахувати неможливо. Скажу лише одне: абсолютно на все програмне забезпечення, від операційної системи до останнього плагіну, я маю офіціальну ліцензію. Я не використовую піратські програми.


Звичайно, не всі роботи можуть бути якісно записані без наявності спеціально обладнаного тон-залу – на цей випадок є постійна домовленість з моїм прекрасним колегою Андрієм Бесідою та його студією “Д.О.М. Records”. Саме туди ми з друзями йдемо, щоб записувати те, що з технічних причин не можемо записати у домашній студії.